Radiotelefony Motorola

Nowe modele MOTOTRBO z serii DP gotowe do pracy!

radiotelefony

Radiotelefony Motorola

Efektywna koordynacja działań oraz nieprzerwana komunikacja pomiędzy pracownikami znajdującymi się w ruchu

radiotelefony

Radiotelefony bez zezwoleń

Natychmiastowa, niezawodna i przystępna cenowo komunikacja dla firm.
PMR446 BEZ POZWOLEŃ

radiotelefony

System MOTOTRBO

System profesjonalnych radiotelefonów cyfrowych MOTOTRBO .
Zwiększ wydajność pracy dzięki MOTOTRBO.

radiotelefony

CEOTRONICS CT-FlexCom


CEOTRONICS CT-FlexCom
Kliknij żeby powiększyć
Model: CT-FlexCom
Producent: CEOTRONICS
Średnia ocena: Brak oceny

CT-FlexCom jest aktualnie jedynym dostępnym na rynku zestawem z hełmem, który został przetestowany i uzyskał certyfikat zgodności z normą EN 443

Wysokiej jakości, pasujący do każdego typu hełmu system łączności z mikrofonem na długim wysięgniku do profesjonalnych zastosowań przez straż pożarną pozwala korzystać z pełnej swobody. Dzięki sprytnemu mechanizmowi zaciskowemu, wytrzymały zestaw mikrofonowo-słuchawkowy można łatwo przymocować do większości dostępnych hełmów strażackich. Montaż przeważnie nie wymaga żadnych dodatkowych adapterów ani narzędzi.

Nie tylko wyjątkowy mechanizm zaciskowy i wynikająca z jego zastosowania łatwość użycia i precyzja dopasowania położenia głośnika przed uchem świadczą o wysokiej jakości produktu.

Pozostający szty­wno w ustawionym położeniu mikrofon na długim wysięgniku jest na tyle długi, że swobodnie można go ustawić przed zaworem maski oddechowej umożliwiającym mówienie. Zestaw uzupełnia jeszcze wydajny głośnik oraz wodoszczelny, elektretowy mikrofon kompensacyjny na długim wysięgniku.

CT-FlexCom z łatwością poradzi sobie z wszystkimi zadaniami w profesjonalnej akcji strażackiej, a o jego niezawodności świadczy certyfikat wysokiej klasy ochrony IP66 / 67. W codziennym zastosowaniu oznacza to, że ani silne strumienie wody, ani kurz nie są w stanie zakłócić prawidłowego działania tego urządzenia. Zanieczysz­czony lub skażony element łączności można łatwo wyczyścić naj­prostszymi sposobami. Dzięki temu zestaw może być zawsze gotowy do pracy bez żadnych ograniczeń.

CT-FlexCom jest wyjątkowo elastyczny, a w zastosowaniach przez straż pożarną jest jedyny w swoim rodzaju nie tylko ze względu na sposób mocowania. Jest połączony z nowym, wytrzymałym i szczelnym przyciskiem CT-HR PTT, który posiada wiele funkcji bezpieczeństwa i detali, zapewniających wyjątkowo długą żywotność. Nowy produkt CeoTronics współpracuje zarówno z dotychczasowymi analogowymi, jak i cyfrowymi radiostacjami.

Ważna wskazówka: zestaw z hełmem uzyskał certyfikat zgodności z normą EN 443 (wystawienie na działanie płomienia). Certyfikaty przyznano dotąd zestawom z następującymi hełmami Schuberth i Bullard: Schuberth F120 pro, F130, F220, F300 a także Bullard H1500 i H3000.

CeoTronics udziela maksymalnie 3 letniej gwarancji także w tym produkcie, z uwzględnieniem kabli itp. Wersja ATEX zestawu CT-FlexCom jest w przygotowaniu.

Wraz z nią klamra mocująca, pasująca np. do następujących hełmów strażackich:

Schuberth:
F110, F120pro, F130, F220, F300

Rosenbauer:
Xtreme, Smart

Dräger:
HPS 4300, HPS 6200

Casco:
PF112, PF1000

Bullard: (za pośrednictwem specjalnego adaptera hełmu)
H1500, H3000

  Pliki do pobrania:

Napisz opinię
Imię:


Twoja opinia: Uwaga: Nie używaj kodu HTML!

Ocena: Niezbyt dobry            Bardzo dobry

Wpisz kod z obrazka:

CEOTRONICS CT-FlexCom
Kliknij żeby powiększyć
CEOTRONICS CT-FlexCom
Kliknij żeby powiększyć
CEOTRONICS CT-FlexCom
Kliknij żeby powiększyć