Radiotelefony Motorola

Nowe modele MOTOTRBO z serii DP gotowe do pracy!

radiotelefony

Radiotelefony Motorola

Efektywna koordynacja działań oraz nieprzerwana komunikacja pomiędzy pracownikami znajdującymi się w ruchu

radiotelefony

Radiotelefony bez zezwoleń

Natychmiastowa, niezawodna i przystępna cenowo komunikacja dla firm.
PMR446 BEZ POZWOLEŃ

radiotelefony

System MOTOTRBO

System profesjonalnych radiotelefonów cyfrowych MOTOTRBO .
Zwiększ wydajność pracy dzięki MOTOTRBO.

radiotelefony

CEOTRONICS CT-MultiCom65 Ex


CEOTRONICS CT-MultiCom65 Ex
Kliknij żeby powiększyć
Model: CT-MultiCom65 Ex
Producent: CEOTRONICS
Średnia ocena: Brak oceny

Interwencje stają się coraz bardziej kompleksowe i wymagają – zarówno od człowieka jak i materiału – coraz większej wytrzymałości. Właśnie dlatego wielofunkcyjny CT-MultiCom65 firmy CeoTronics jest czymś więcej niż ręcznym mikrofonem i oferuje wiele dodatkowych możliwości przyłączeniowych. To urządzenie zdalnego sterowania jest zaawansowanym systemem łączności i znajduje szeroki zakres zastosowań: oprócz gniazda słuchawkowego typu „jack” 3,5 mm do podłączania słuchawki dousznej lub fonowodu można, za pośrednictwem wytrzymałego gniazda Nexus, przyłączać różne profesjonalne zestawy mikrofonowo-słuchawkowe CT.

Główne cechy:

  • IP65
  • Złącze Nexus
  • Tworzywo sztuczne odporne na uderzenia

Samo gniazdo jest umieszczone na dole, co ma tę zaletę, że przykładowo woda spływa po gnieździe w dół i nie przedostaje się do środka.Czarny przycisk nadawania (PTT) opcjonalnie jest oferowany również w kolorze pomarańczowym i zajmuje prawie 50 % powierzchni urządzenia.

Przycisk można obsługiwać bez problemu przez rękawice lub łokciem, także wtedy gdy urządzenie jest schowane pod ubraniem. Za pomocą dwóch dowolnie programowalnych klawiszy można – w zależności od podłączonej radiostacji – sterować głośnością oraz wyłączaniem głosu wbudowanego głośnika.

Możliwe jest również wykorzystanie przyłącza do przełączania kanałów między trybem TMO / DMO (zmiana trybu na Trunk / bezpośredni) lub do przycisku alarmowego (z pierścieniem ochronnym). Dwukolorowa dioda pokazuje czytelnie stany ustawień poszczególnych funkcji i zapala się na chwilę.

CT-MultiCom65 z tyłu ma solidnie wykonaną obrotową klamrę do mocowania przy ubraniu.

CT-MultiCom65 już w wersji standardowej posiada stopień ochrony IP65 (ochrona przed bryzgami i strugami wodą) (zgodnie z normą EN 60529). Urządzenie CT-MultiCom65 jest dostępne również w wersji ATEX i zgodne z klasą ochrony II 2 G Ex ib IIC T4 zgodnie z dyrektywą 94 / 9 / WE.

  Pliki do pobrania:

Napisz opinię
Imię:


Twoja opinia: Uwaga: Nie używaj kodu HTML!

Ocena: Niezbyt dobry            Bardzo dobry

Wpisz kod z obrazka:

CEOTRONICS CT-MultiCom65 Ex
Kliknij żeby powiększyć
CEOTRONICS CT-MultiCom65 Ex
Kliknij żeby powiększyć
CEOTRONICS CT-MultiCom65 Ex
Kliknij żeby powiększyć