Radiotelefony Motorola

Nowe modele MOTOTRBO z serii DP gotowe do pracy!

radiotelefony

Radiotelefony Motorola

Efektywna koordynacja działań oraz nieprzerwana komunikacja pomiędzy pracownikami znajdującymi się w ruchu

radiotelefony

Radiotelefony bez zezwoleń

Natychmiastowa, niezawodna i przystępna cenowo komunikacja dla firm.
PMR446 BEZ POZWOLEŃ

radiotelefony

System MOTOTRBO

System profesjonalnych radiotelefonów cyfrowych MOTOTRBO .
Zwiększ wydajność pracy dzięki MOTOTRBO.

radiotelefony

Dzierżawa częstotliwości


Informujemy, że istnieje możliwość dzierżawy częstotliwości w paśmie VHF z mocą 2W – radiotelefony nasobne i 10W – samochodowe.
Niskie koszty początkowe i utrzymania sieci na przestrzeni roku oraz możliwość zastosowania łączności radiowej
natychmiast po podpisaniu umowy z Alfa Radio.

Szereg korzyści wynikających z podpisania umowy oraz wymierne oszczędności (własna częstotliwość to - opracowanie wniosku i związane z tym opłaty przy wydaniu pozwolenia (min. 1.900,00) + późniejsza eksploatacja kanału (opłata roczna min. 200,00)). 

W ramach podpisanej umowy z nami zyskujecie Państwo nie tylko możliwość pracy w paśmie VHF, na wydzielonym kanale operatorskim, ale także wliczoną w cenę naszą opiekę nad sprzętem, bezpłatne przeglądy i inne dodatkowe udogodnienia (niższe ceny na "wypożyczalnię"; stały duży rabat przy zakupach sprzętu, serwisie naprawczym, itp.)

Praca na radiotelefonach Motoroli o przeznaczeniu profesjonalnym - zwartej, wytrzymałej obudowie, przystosowanych do pracy w najcięższych warunkach i odpornych na zniszczenia mechaniczne.

Większa moc nadajników w stosunku do sprzętu PMR dla radiotelefonów nasobnych, co przekłada się bezpośrednio na zasięg w trudnych warunkach i jakość odbioru.

Zaprogramowany przez nas radiotelefon jest bardzo prosty w użyciu i zostanie zabezpieczony przed samowolnymi próbami rozprogramowania.

Duży wybór akcesoriów słuchawkowych - poprawa słyszalności i ergonomii pracy. Wbudowana funkcja VOX do wykorzystania w przypadku konieczności pracy bez pomocy rąk- automatyczne nadawanie z wykorzystaniem zestawów słuchawkowych.

Raz zakupiony sprzęt może zostać bezpłatnie przeprogramowany i wykorzystany po uzyskaniu przez Państwa własnej częstotliwości w paśmie VHF.

Minimum formalności i dokumentów przy podpisywaniu umowy (dok. firmy: NIP, Wypis...), a także w czasie eksploatacji - Alfa Radio uiszcza wszystkie opłaty do URTiP.

Umowa ważna na terenie całego kraju oraz możliwa wysyłka sprzętu firmą kurierską.


Related

Wypożyczalnia radiotelefonów
Dzierżawa częstotliwości
Naprawy i usługi serwisowe