Motorola Solutions Reseller

T: 52 371 91 00

Radiotelefon MOTOROLA DM4601e

Motorola MotoTRBO DM4601e jest bogatszym wariantem modelu DM4600e firmy Motorola Solutions. Seria E oferuje lepszą czułość odbiornika w trybie cyfrowym DMR oraz analogowym FM w porównaniu dopoprzednie..

Tagi: Radiotelefon, DM4601e, MOTOTRBO

Motorola MotoTRBO DM4601e jest bogatszym wariantem modelu DM4600e firmy Motorola Solutions.
Seria E oferuje lepszą czułość odbiornika w trybie cyfrowym DMR oraz analogowym FM w porównaniu do
poprzedniej generacji, została wyposażona także w szybszy procesor, więcej pamięci flash, możliwość rozszerzenia w takie funkcje jak WiFi (tylko wersje z 1). Radiotelefony serii 4000 należą do najnowszej generacji urządzeń przewoźnych i zapewniają bezkompromisową łączność oraz bogactwo funkcji.
 

Kolorowy wyświetlacz LCD 4"
Duży wyświetlacz zapewnia dobrą widoczność oraz posiada do wyboru tryb dzienny i nocny, dzięki czemu jest komfortowy dla oczu o każdej porze.

 

Prosta obsługa i wiele możliwości konfiguracji
Radiotelefony dostępne są w wersji na pasmo UHF i VHF z dużym, łatwo dostępnym regulatorem poziomu głośności oraz czterema programowalnymi przyciskami, z których jeden może pełnić funkcję przycisku alarmowego.


Aplikacje do zarządzania danymi zwiększające wydajność pracy
Producent wspiera wiele niestandardowych aplikacji, obsługujących takie dziedziny jak: śledzenie lokalizacji, zarządzanie zleceniami zadań, transmisja danych z wykorzystaniem technologii Bluetooth, bramy poczty e-mail, dyspozytornia, komunikacja telefoniczna i alarmy „man-down”


Obsługa krótkich wiadomości tekstowych
Wysyłaj wiadomości z nowymi informacjami do członków zespołu w sytuacjach, gdy komunikacja radiowa nie może przeszkadzać gościom lub pracownikom.


Technologia Capacity Plus
Cyfrowy trunking dla pojedynczej stacji bazowej wykorzystuje pełne możliwości systemu MOTOTRBO. Z jego pomocą można uzyskać wysoką pojemność systemu transmisji głosu i danych na poziomie ponad tysiąca użytkowników na stację bazową i to bez dodawania nowych częstotliwości


Technologia IP Site Connect
Dalsze rozszerzenie możliwości systemu MOTOTRBO w zakresie przesyłania głosu i danych. Dzięki temu można połączyć do 15 stacji bazowych w celu umożliwienia komunikacji pomiędzy oddalonymi od siebie miejscami i utworzenia rozległej sieci komunikacyjnej lub zwiększenia zasięgu na obszarze w przeszkodami fizycznymi.


Przycisk alarmowy
Pomarańczowy przycisk P4 można zaprogramować tak, aby w nagłych sytuacjach po naciśnięciu był wysyłany alarm do dyspozytora.

Podstawowe lub rozszerzone szyfrowanie
Wbudowane szyfrowanie zwiększa bezpieczeństwo rozmów. (Funkcja programowalna)


Podstawowe parametry techniczne:

Zakres częstotliwości:
VHF 136-174MHz
UHF 403-527MHz
Moc wyjściowa RF: 1W-25W VHF lub 1W-25W UHF
Ilość kanałów: 1000
Odstęp między kanałowy: 12.5/20/25KHz
Stabilność częstotliwości: +/- 0.5ppm
Moc wyjściowa audio: 0.5W
Protokół cyfrowy: ETSI-TS102 361 -1, -2, -3
Wokoder dźwięku: AMBE+2
Temperatura pracy: -30C do +60C
Klasa szczelności: IP54
Standard wytrzymałości: MIL-STD-810 C/D/E/F/G

 

Zestaw zawiera:

- Radiotelefon
- Mikrofon doręczny
- Zestaw montażowy
- Przewód zasilający
- Dokumentacja
- Pudełko (tylko w wersji BOX)
- Karta gwarancyjna