Radiotelefony Motorola

Nowe modele MOTOTRBO z serii DP gotowe do pracy!

radiotelefony

Radiotelefony Motorola

Efektywna koordynacja działań oraz nieprzerwana komunikacja pomiędzy pracownikami znajdującymi się w ruchu

radiotelefony

Radiotelefony bez zezwoleń

Natychmiastowa, niezawodna i przystępna cenowo komunikacja dla firm.
PMR446 BEZ POZWOLEŃ

radiotelefony

System MOTOTRBO

System profesjonalnych radiotelefonów cyfrowych MOTOTRBO .
Zwiększ wydajność pracy dzięki MOTOTRBO.

radiotelefony

RADIOTELEFON MOTOROLA DP1400


RADIOTELEFON MOTOROLA DP1400
Kliknij żeby powiększyć
Model: MOTOROLA DP1400
Producent: MOTOROLA
Średnia ocena: Brak oceny

Łączność z załogą musi być maksymalnie efektywna, a przystępna cena radiotelefonów nie może oznaczać rezygnacji z elastyczności urządzenia, pozwalającej na dostosowanie go do zmian zachodzących w firmie. Oto przenośne urządzenie, które zapewni skuteczną komunikację głosową już dziś, a w przyszłości sprawdzi się jako element systemu łączności cyfrowej gwarantującego wysoką jakość transmisji głosu.


RADIOTELEFON MOTOROLA DP1400

Uniwersalne i wydajne produkty MOTOTRBO™ to połączenie największych zalet radiotelefonu i najnowszych osiągnięć w zakresie technologii analogowej i cyfrowej. Szeroki asortyment urządzeń MOTOTRBO – od prostych urządzeń cyfrowych po wielofunkcyjne radiotelefony umożliwiające transmisję głosu i danych – zaspokoi potrzeby każdego użytkownika.

Solidny analogowo-cyfrowy radiotelefon MOTOTRBO DP1400 oferuje wszystkie korzyści wynikające z zastosowania najnowszych technologii – od doskonałego dźwięku, poprzez większy zasięg, aż po dłuższy czas pracy akumulatorów. To niedrogie urządzenie jest zgodne z zaawansowanymi funkcjami systemu MOTOTRBO o wyjątkowym znaczeniu dla funkcjonowania firmy, takimi jak możliwość przerwania transmisji w celu nadania ważnego komunikatu.

DP1400 umożliwia pracę tylko w trybie analogowym i przejście na łączność cyfrową w dowolnym dla użytkownika czasie; wystarczy jedynie zastosować prostą aktualizację oprogramowania.
Odpowiednio dobrany system łączności głosowej może poprawić efektywność funkcjonowania firmy, w której jest wykorzystywany.


PROSTA KOMUNIKACJA GŁOSOWA DO CODZIENNYCH ZASTOSOWAŃ DLA UŻYTKOWNIKÓW, KTÓRZY CHCĄ BYĆ W STAŁYM KONTAKCIE Z INNYMI

CECHY I FUNKCJE

  • Tryb analogowy i cyfrowy
  • Komunikacja głosowa
  • Cyfrowy tryb podwajania pojemności1
  • Zgodność ze standardem Digital Mobile Radio (DMR)
  • Przerywanie transmisji w celu nadania ważnego komunikatu (tylko dekodowanie)
  • Funkcja Basic Privacy
  • Zapowiedź głosowa
  • Zgodność z normą IP54
  • Kompatybilność z oprogramowaniem do zarządzania radiotelefonem

ŁĄCZNOŚĆ Z ZAŁOGAMI I KOORDYNACJA ICH PRACY
Radiotelefony DP1400 doskonale sprawdzą się jako narzędzie do prostej, niezawodnej i taniej łączności, wspomagającej współpracę licznej załogi oraz koordynację czynności wykonywanych przez pracowników. Łatwość obsługi, ergonomiczna konstrukcja i wyraźny dźwięk to czynniki sprzyjające poprawie efektywności pracy. Akcesoria Motorola Original® pozwolą w pełni wykorzystać potencjał radiotelefonów DP1400. Tylko one są projektowane, produkowane i testowane pod kątem optymalizacji pracy radiotelefonu. Pełną ofertę akcesoriów do serii DP1400 można znaleźć w osobnej broszurze.

SPRZĘT USPRAWNIAJĄCY PRACĘ
Wyobraźmy sobie pracownika budowlanego, który w swoim zestawie narzędzi ma także radiotelefon DP1400. Technologia cyfrowa zapewnia mu doskonały zasięg, obejmujący cały plac budowy. Wydłużony czas pracy akumulatora gwarantuje niezawodną komunikację głosową przez cały dzień. Załoga w fabryce korzysta z przenośnych radiotelefonów DP1400 do koordynacji wykonywanych czynności. Oprogramowanie do cyfrowej eliminacji szumów oczyszcza dźwięk z zakłóceń, umożliwiając sprawną komunikację mimo hałasu maszyn na hali produkcyjnej. Po rozbudowie zakładu firma używająca systemu MOTOTRBO może podwoić pojemność wykorzystywanego pasma. Funkcjonariusz ochrony wyposażony w radiotelefon DP1400 błyskawicznie powiadomi centralę o podejrzanej aktywności na dozorowanym terenie. Dzięki intuicyjnemu rozmieszczeniu przycisków i pokręteł radiotelefon można obsługiwać w ciemności, a cyfrowy układ automatycznego wzmocnienia dźwięku AGC sprawi, że pracownicy centrali usłyszą nawet komunikaty przekazywane szeptem. W razie bezpośredniego zagrożenia ze strony intruza funkcjonariusz

EFEKTYWNE ZARZADZANIE SPRZĘTEM
Radiotelefony DP1400 są zaprojektowane pod kątem maksymalnie efektywnej eksploatacji i niskich kosztów zakupu. Posiadanym sprzętem można zarządzać za pomocą specjalnego oprogramowania firmy Motorola. Dzięki temu przejście na łączność cyfrową odbywa się jeszcze sprawniej. W porównaniu z trybem analogowym czas pracy radiotelefonu w trybie cyfrowym wydłuża się nawet o 40%, a funkcja podwajania pojemności umożliwia jej dwukrotne zwiększenie na tym samym kanale 12,5 kHz.

PŁYNNA INTEGRACJA URZĄDZEŃ
Nowe radiotelefony DP1400 powinny bez problemuwspółpracować z istniejącą infrastrukturą. Możemy zapewnić ekspertów i procesy, które pomogą w szybkiej i opłacalnej integracji urządzeń DP1400 z dotychczas użytkowanym systemem. Oferowane usługi to między innymi: opracowanie mapy zasięgu, integracja lokalizacji i programowanie urządzeń.

TRWAŁY I WYTRZYMAŁY SPRZĘT
DP1400 to wytrzymałe urządzenia objęty dwuletnią standardową gwarancją i roczną gwarancją na markowe akcesoria Motorola. Przed wprowadzeniem na rynek konstrukcja produktu jest poddawana unikatowemu testowi przyspieszonego zużycia, który symuluje 5 lat intensywnej eksploatacji. Ponadto w ramach usługi Service from the Start oferujemy wieloletni serwis z krótkimi terminami napraw, telefoniczną pomoc ekspertów oraz dostęp do najnowszych wersji oprogramowania. Użytkownicy sprzętu mogą liczyć na wsparcie ogólnoświatowej organizacji serwisowej Motorola, w tym wysoko wykwalifikowanych techników oraz certyfikowanych punktów napraw.

Pliki do pobrania

Napisz opinię
Imię:


Twoja opinia: Uwaga: Nie używaj kodu HTML!

Ocena: Niezbyt dobry            Bardzo dobry

Wpisz kod z obrazka:

RADIOTELEFON MOTOROLA DP1400
Kliknij żeby powiększyć