Radiotelefony Motorola

Nowe modele MOTOTRBO z serii DP gotowe do pracy!

radiotelefony

Radiotelefony Motorola

Efektywna koordynacja działań oraz nieprzerwana komunikacja pomiędzy pracownikami znajdującymi się w ruchu

radiotelefony

Radiotelefony bez zezwoleń

Natychmiastowa, niezawodna i przystępna cenowo komunikacja dla firm.
PMR446 BEZ POZWOLEŃ

radiotelefony

System MOTOTRBO

System profesjonalnych radiotelefonów cyfrowych MOTOTRBO .
Zwiększ wydajność pracy dzięki MOTOTRBO.

radiotelefony

RADIOTELEFON MOTOROLA DP3441


RADIOTELEFON MOTOROLA DP3441
Kliknij żeby powiększyć
Model: MOTOROLA DP3441
Producent: MOTOROLA
Średnia ocena: Brak oceny

Musisz zachować zdolność sprawnego poruszania się bez utraty łączności. Potrzebny Ci poręczny radiotelefon, który zniesie trudy codziennej pracy w niesprzyjających warunkach i nie będzie w niej przeszkadzał. Oto urządzenie, które spełnia te wymagania pomimo niewielkich rozmiarów, a zastosowana w nim zaawansowana technologia cyfrowa usprawni łączność w Twojej firmie.

Uniwersalne i wydajne radiotelefony MOTOTRBO™ to połączenie najlepszych funkcji radiotelefonu oraz najnowszych osiągnięć technologii analogowej i cyfrowej. Szeroki asortyment urządzeń MOTOTRBO – od prostych urządzeń przenośnych po wielofunkcyjne radiotelefony umożliwiające transmisję głosu i danych – zaspokoi potrzeby każdego użytkownika.


MAŁY, SOLIDNY I MOCNY – DLA WYMAGAJĄCEGO PROFESJONALISTY, KTÓRY MUSI BYĆ W CIĄGŁYM RUCHU

Motorola DP3441 widok 360

CECHY I FUNKCJE

 • Tryb analogowy i cyfrowy
 • Transmisja głosu i danych
 • Kompaktowa i solidna konstrukcja
 • Intelligent Audio
 • Rozszerzone funkcje prywatności
 • IMPRES™ Audio
 • Transmisja dźwięku przez Bluetooth
 • Transmisja danych przez Bluetooth
 • Zintegrowany odbiornik sygnału GPS
 • Przycisk alarmowy
 • Tryb podwajania pojemności
 • Zgodność ze standardem Digital Mobile Radio(DMR)
 • Zintegrowana analogowa sygnalizacja 5-tonowa
 • Zapowiedź głosowa
 • Zgodność z normą IP67
 • Oprogramowanie do zarządzania radiotelefonem
 • Przerywanie transmisji
 • Bezprzewodowe programowanie (OTAP)
 • IP Site Connect
 • Capacity Plus
 • Linked Capacity Plus

 

DOSKONAŁY DŹWIĘK I SKUTECZNA REDUKCJA SZUMÓW


Tylko technologia cyfrowa może zapewnić doskonałą jakość dźwięku. Przenośny radiotelefon DP3441 gwarantuje taką właśnie jakość w zasięgu swojego działania, a także szereg unikatowych funkcji, dzięki którym pracownicy mogą skutecznie porozumiewać się ze sobą z miejsca, w którym wykonują swoją pracę. Intelligent Audio to funkcja, która automatycznie dostosowuje głośność do poziomu hałasu w otoczeniu. Pracownik nie musi regulować siły dźwięku, aby móc usłyszeć rozmówcę w miejscu, w którym jest bardzo głośno ani obawiać się, że zakłóci spokój innych tam, gdzie wymagane jest zachowanie ciszy. System tłumienia hałasu pozwala odfiltrować niechciane dźwięki, takie jak odgłosy  pracy ciężkiego sprzętu czy gwar uliczny.

MAKSYMALNE WYKORZYSTANIE PARAMETRÓW RADIOTELEFONU


Optymalną pracę DP3441 zapewnią akcesoria Motorola Original®. To jedyne akcesoria projektowane, testowane i produkowane z zachowaniem takich samych standardów, jak sam radiotelefon. Oferta akumulatorów, słuchawek, mikrofonogłośników i innych akcesoriów do radiotelefonów DP3441 została opisana w osobnej broszurze.
 

SPRAWNA PRACA DZIĘKI TRANSMISJI DANYCH


Przenośny radiotelefon DP3441 jest wyposażony w zintegrowany moduł Bluetooth® umożliwiający bezprzewodowe i natychmiastowe przesyłanie informacji do innych urządzeń.
Zamiast czekać do końca zmiany pracownicy mogą więc przesyłać dane w czasie rzeczywistym bezpośrednio do biura, co pozwala oszczędzić czas i usprawnia proces podejmowania decyzji. Zintegrowany GPS umożliwia śledzenie lokalizacji zespołów przebywających w terenie, co zwiększa ich bezpieczeństwo i sprzyja poprawie efektywności pracy. W sytuacji awaryjnej można szybko wybrać zespół ratunkowy, który znajduje się najbliżej miejsca zdarzenia.

 

ODPORNY NA WODĘ I KURZ

Można go upuścić, zamoczyć, zanurzyć w wodzie, a nawet ubrudzić ziemią i błotem. DP3441 przetrwa w nieprzyjaznym otoczeniu i ciężkich warunkach, zapewniając łączność swojemu użytkownikowi, który może bezpiecznie i efektywnie wykonywać swoją pracę na przykład jako funkcjonariusz ochrony na terenie klubu golfowego lub kampusu uniwersyteckiego.

DP3441 jest zgodny z normą IP67, a także spełnia lub przewyższa wymagania amerykańskiej normy wojskowej 810 C, D, E, F i G w zakresie wyjątkowej wytrzymałości. Ponadto firma Motorola poddała urządzenie specjalnemu przyspieszonemu testowi zużycia, który symuluje nawet pięcioletnie intensywne użytkowanie sprzętu w najbardziej niesprzyjających warunkach. Wynik testu daje pewność wysokiej jakości urządzenia.

MIGRACJA WE WŁASNYM TEMPIE

Migracja z trybu analogowego do cyfrowego nie sprawia najmniejszych kłopotów, ponieważ DP3441 działa w obydwu tych trybach. Wystarczy zaprogramować kanały cyfrowe i analogowe, a radiotelefon będzie skanował jedne i drugie, automatycznie przełączając się stosownie do potrzeb. Pozwala to na korzystanie z dotychczasowego systemu analogowego i przechodzenie na łączność cyfrową w miarę możliwości budżetu.

PŁYNNA INTEGRACJA URZĄDZEŃ

Nowy system MOTOTRBO powinien współpracować z istniejącą infrastrukturą. Możemy zapewnić ekspertów i procesy, które pomogą w szybkiej i opłacalnej integracji radiotelefonów DP3441 z dotychczas użytkowanym systemem. Oferowane usługi to między innymi: opracowanie mapy zasięgu, integracja lokalizacji, programowanie urządzeń i połączenie z siecią IP.

TRWAŁY I WYTRZYMAŁY SPRZĘT

Radiotelefony MOTOTRBO to trwały sprzęt objęty dwuletnią standardową gwarancją i roczną gwarancją na akumulatory oraz markowe akcesoria Motorola. Ponadto w ramach usługi Service from the Start oferujemy wieloletni serwis z krótkimi terminami napraw, telefoniczną pomoc ekspertów oraz dostęp do najnowszych wersji oprogramowania1. Użytkownicy sprzętu mogą liczyć na wsparcie ogólnoświatowej organizacji serwisowej Motorola, w tym wysoko wykwalifikowanych techników oraz certyfikowanych punktów napraw.

Pliki do pobrania

Napisz opinię
Imię:


Twoja opinia: Uwaga: Nie używaj kodu HTML!

Ocena: Niezbyt dobry            Bardzo dobry

Wpisz kod z obrazka:

RADIOTELEFON MOTOROLA DP3441
Kliknij żeby powiększyć
RADIOTELEFON MOTOROLA DP3441
Kliknij żeby powiększyć
RADIOTELEFON MOTOROLA DP3441
Kliknij żeby powiększyć
RADIOTELEFON MOTOROLA DP3441
Kliknij żeby powiększyć
RADIOTELEFON MOTOROLA DP3441
Kliknij żeby powiększyć