Motorola Solutions Reseller

T: 52 371 91 00

Radiotelefon MOTOROLA SL1600

Radiotelefon cyfrowo-analogowy Motorola SL1600Dostępne wersje:  VHF, UHFSL1600 to nowy, zminiaturyzowany radiotelefon, prosty w obsłudze. Jest przeznaczony dla użytkowników, którzy potrzebują nie..

Tagi: Radiotelefon, MOTOROLA, SL1600

Radiotelefon cyfrowo-analogowy Motorola SL1600

Dostępne wersje:  VHF, UHF

SL1600 to nowy, zminiaturyzowany radiotelefon, prosty w obsłudze. Jest przeznaczony dla użytkowników, którzy potrzebują niezawodnego
i solidnego systemu.
 
Radiotelefon jest wyposażony w innowacyjny wyświetlacz, pokazujący kanał pracy, który ulokowany jest pod obudową
w celu ochrony przed uszkodzeniami.

MOTOTRBO™ SL1600 to urządzenie o wyjątkowo smukłej obudowie i solidnej konstrukcji, które daje możliwość niezawodnego, codziennego komunikowania się w trybie Push-To-Talk. Zapewnia stałą łączność zarówno podczas oficjalnego przyjęcia, jak i w trakcie pracy w terenie.

Dzięki smukłej, 22-milimetrowej obudowie model SL1600 jest wyjątkowo łatwy do przenoszenia. Całości dopełniają krótka antena, zaokrąglone krawędzie i solidna obudowa, które czynią model SL1600 idealnym partnerem do pracy. Jego niewielkie rozmiary umożliwiają noszenie w kieszeni lub torbie.

Model SL1600 został zaprojektowany z myślą o intuicyjności i łatwość obsługi. Regulacja głośności jest umieszczona z boku, zasilanie włącza się i wyłącza osobnym przyciskiem, przycisk PTT został umieszczony w widocznym miejscu, a przełącznik kanałów znajduje się na górze obudowy. Wszystko to pozwala obsługiwać urządzenie jedną ręka. Funkcja szybkiej zmiany kanałów pozwala przeskakiwać po 10 kanałów na raz.
Model SL1600 jest dostępny w wersjach na pasma VHF 136-174 MHz i UHF 403-470 MHz, obsługuje 99-kanałów oraz spełnia normę IP54 – ochrona przed wnikaniem
pyłu i wody.

 

NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE:

· Prosta obsługa

Konstrukcja umożliwia wygodną obsługę jedną ręką, dzięki osobnemu przyciskowi zasilania, przełącznikowi kanałów u góry, regulacji głośności z boku oraz umieszczonemu w dogodnym miejscu przyciskowi PTT.

· Tryb bezpośredni Dual Capacity

Standard  DMR i 2 gniazda TDMA podwajają pojemność kanału 12,5 kHz i to bez stosowania przemiennika.

· Ekran Active View

Ekran Active View wyświetla informacje o radiotelefonie i jest odporny na uszkodzenia. Pokazuje wybrany kanał oraz głośność. Dzięki diodom led podświetlony ekran jest czytelny w każdej porze.

· Urządzenie analogowe/cyfrowe

Radiotelefon pracuje w trybie analogowym oraz cyfrowym, przez co jest zgodny z urządzeniami, które były zakupione wcześniej. Dzieki temu można w dogodnym tempie wprowadzać rozwiązania cyfrowe.

· Klasa IP54

SL1600 cechuje niezawodność i solidne wykonanie. Odporność IP54 wystarczy, by nie obawiać się zachlapania i pyłów.

· Odbiornik Range Max

Objęta patentem antena oraz zaawansowana konstrukcja służą poprawieniu zasięgu urządzenia, a dzięki swoim rozmiarom pozwoliły zachować niewielkie rozmiary i długi czas pracy.

· Bogaty wybór akcesoriów


Szeroka gama innowacyjnych akcesoriów do noszenia, słuchawek oraz stacji ładujących pozwala w pełni wykorzystać potencjał SL1600.

 
Podstawowe dane użytkowe:


· Moc wyjściowa: 1-3W
· Pasmo VHF (136-174 MHz) lub UHF (403-407MHz)
· Ilość kanałów: 99
· Czas pracy: Tryb analogowy 12h
· Czas pracy: Tryb cyfrowy 14h
· Nowy, innowacyjny aktywny wyświetlacz
· Stopień ochrony: IP54
· Standard MIL-STD 810C 810D 810E 810F 810G
· Zgodność ze standardem DMR (Digital Mobile Radio)
· Wymiary: 125.7 x 55 x 22 mm
· Waga: 166g

 
Zestaw zawiera:

  • Radiotelefon MOTOROLA SL1600
  • Akumulator
  • Antena
  • Klips
  • Ładowarka
  • Instrukcja obsługi