Radiotelefony Motorola

Nowe modele MOTOTRBO z serii DP gotowe do pracy!

radiotelefony

Radiotelefony Motorola

Efektywna koordynacja działań oraz nieprzerwana komunikacja pomiędzy pracownikami znajdującymi się w ruchu

radiotelefony

Radiotelefony bez zezwoleń

Natychmiastowa, niezawodna i przystępna cenowo komunikacja dla firm.
PMR446 BEZ POZWOLEŃ

radiotelefony

System MOTOTRBO

System profesjonalnych radiotelefonów cyfrowych MOTOTRBO .
Zwiększ wydajność pracy dzięki MOTOTRBO.

radiotelefony

System MOTOTRBO


Jeżeli Wasza organizacja potrzebuje nowych rozwiązań radiokomunikacyjnych, system MOTOTRBO spełni swoje zadania. MOTOTRBO zapewnia lepszą jakość audio, zwiększoną żywotność baterii co jest jednoznaczne z dłuższym czasem pracy radiotelefonów. Nowa technologia zapewnia efektywne wykorzystanie pasma częstotliwości i oferuje funkcje przesyłania danych, np lokalizację osób i pojazdów w oparciu o wbudowane odbiorniki GPS. Możliwość pracy w trybach analogowym i cyfrowym pozwala na łatwą migrację pomiędzy istniejącymi systemami radiowymi.

 Technologia cyfrowa to następny krok w ewolucji systemów radiowych. Lepsza jakość audio, dłuższy czas pracy radiotelefonów i zaawansowane możliwości sygnalizacyjne, lepsze bezpieczeństwo i efektywniejsze wykorzystanie pasma to niektóre zalety platformy MOTOTRBO. Radiotelefony, które mogą pracować w systemach cyfrowych i analogowych pozwalają na łatwą migrację pomiędzy systemami, przez co są efektywne kosztowo.

 Dzisiaj prowadzenie działalności biznesowej to wielkie wyzwanie. Aby być konkurencyjnym trzeba dbać o produktywność niezależnie od warunków. Często trzeba działać w trudnych warunkach: w deszczu, kurzu, łatwopalnych oparach, w obecności nebezpiecznych materiałów i ekstremalnych temperaturach. Bezpieczeństwo i wydajność to warunki efektywnego działania, a dobra i sprawna łączność to podstawowe narzędzie do osiągnięcia tych celów. Platforma MOTOTRBO wykorzystuje najnowsze rozwiązania technologiczne Motoroli i spełni najwyższe wymagania.

 Czy potrzebujecie rozbudować swój analogowy system łączności? Spróbujcie zrobić to w oparciu o platformę MOTOTRBO i zaopatrzcie się w sprzęt o znacznie lepszych parametrach podstawowych w technologii cyfrowej. Możliwość integracji MOTOTRBO z radiotelefonami analogowymi pozwala na rozbudowę systemu i wprowadzanie nowych funkcji w tempie, które wam najbardziej odpowiada.
 Konkurencja zaostrza się, a z nią pojawia sie coraz więcej problemów. Należy sprostać wymaganiom bezpieczeństwa pracy personelu, pojazdów i sprzętu. Wzrost kosztów wymaga poprawy wydajności pracy. Zapewnienie ciągłości pracy oraz usprawnianie kierowania i zarządzania a także szybkie reagowanie na niebezpieczne sytuacje są konieczne, aby osiągnąć sukces. Nowoczesne i zaawansowane technologicznie radiotelefony MOTOTRBO są bardzo pomocnym narzędziem, efektywnie usprawniającym działanie w każdych warunkach.

 Radiotelefony cyfrowe to nowa jakość w łączności. Główne ich cechy to lepsza sprawność baterii i dłuższe czasy rozmów pomiędzy ładowaniami, lepsza jakość audio i zaawansowane możliwości sterowania, wywołań i sygnalizacji. MOTOTRBO to kompletny system cyfrowy. Oferowana jest pełna gama radiotelefonów, akcesoria i rozwiązania funkcjonalne (aplikacje), które zostały zaprojektowane, skonstruowane i zintegrowane z myślą o teraźniejszości przyszłości. 

 Teraz w biznesie cały czas musimy wygrywać z czasem. Trzeba efektywnie zarządzać transportem, szczególnie przy pracy na długich zmianach i przy pracach sezonowych. Obecnie w biznesie nieustająco musimy wygrywać z czasem. Trzeba efektwnie zarządzać transportem, szczególnie przy pracy na długich zmianach, bądź pracach sezonowych. Trzeba zapewnić bezpieczeństwo osobom pracującym w trudnych warunkach. Dobre zrozumienie komunikatów głosowych w hałasie może mieć kluczowe znaczenie. MOTOTRBO jest efektywnym kosztowo rozwiązaniem. Nowa technologia cyfrowa, jakość i niezawodność tego systemu to gwarancja dobrej łączności, pozwalająca na efektywną działalność biznesową.