Radiotelefony Motorola

Nowe modele MOTOTRBO z serii DP gotowe do pracy!

radiotelefony

Radiotelefony Motorola

Efektywna koordynacja działań oraz nieprzerwana komunikacja pomiędzy pracownikami znajdującymi się w ruchu

radiotelefony

Radiotelefony bez zezwoleń

Natychmiastowa, niezawodna i przystępna cenowo komunikacja dla firm.
PMR446 BEZ POZWOLEŃ

radiotelefony

System MOTOTRBO

System profesjonalnych radiotelefonów cyfrowych MOTOTRBO .
Zwiększ wydajność pracy dzięki MOTOTRBO.

radiotelefony

Radiotelefon Motorola CP040


Radiotelefon Motorola CP040
Kliknij żeby powiększyć
Model: Motorola CP040
Producent: MOTOROLA
Średnia ocena: Brak oceny

Zaprojektowany z myślą o małych i średnich: firmach, hurtowniach, gospodarstwach rolnych, agencjach ochrony, przedsiębiorstwach przemysłu lekkiego – czterokanałowy radiotelefon CP040 wymaga minimalnego przeszkolenia, a pozwala na kontakt załogi bez rozpraszania uwagi skomplikowaną
obsługą. Bez względu na wielkość przedsiębiorstwa, daje kierownictwu możliwość kontrolowania łączności oraz natychmiastowego wysyłania wiadomości do pracowników.


Motorola CP040 oferuje prostą łączność radiową dla średniej wielkości przedsiębiorstw, po bardzo konkurencyjnej cenie.

 • Wartość i prostota w zasięgu ręki
  Korzystając z 75-letniego doświadczenia w zakresie łączności, dzięki radiotelefonom z serii Commercial, Motorola wprowadza Państwa w świat przyszłości radiokomunikacji. Ta nowa seria zawiera zarówno radiotelefony przenośne, jak i cztery modele radiotelefonów przewoźnych, doskonałych dla potrzeb łączności o zwiększonym zasięgu.

 • Prosty w obsłudze
  Dzięki wytrzymałym przyciskom, poręcznym pokrętłom zmiany kanałów i regulacji głośności oraz trójkolorowej diodzie statusów, korzystanie z CP040 staje się drugą naturą człowieka. Dodatkowo dwa programowalne przyciski mogą być ustawione tak, by dać natychmiastowy dostęp do czterech najczęściej używanych funkcji, czyniąc przez to łączność o wiele łatwiejszą.

 • Bądź w kontakcie
  CP040 wyposażony jest w przełącznik ustawiania poziomu mocy, dzięki czemu użytkownik ma możliwość wydłużenia czasu pracy akumulatora do 19 godzin*. Można to zrealizować, przełączając się na mniejszą moc wtedy, gdy radiotelefon znajduje się w pobliżu innych użytkowników, przez co zmniejsza się zasięg do wystarczającego, ale również i pobór mocy. Dzięki wbudowanej funkcji „skanowania”, czyli przeszukiwania wszystkich czterech kanałów, użytkownik nie przeoczy żadnej istotnej wiadomości.

 • Jakość dźwięku
  CP040 zapewnia znakomita jakość dźwięku dzięki technologii kompresji głosu X-PandTM, będącej własnym opracowaniem firmy Motorola.

 • Jakość Motoroli
  Zaprojektowany i stworzony zgodnie ze standardami Amerykańskiej Normy Wojskowej MIL810F i przekraczający wymagającą normę IP54 odnośnie eksploatacji w nieprzyjaznym środowisku, radiotelefon CP040 przeszedł także opracowany przez Motorolę Przyspieszony Test Żywotności, odpowiadający pięciu latom intensywnego użytkowania.

 • Dopasowanie do wymagań użytkownika
  Tak, jak można było oczekiwać, CP040 jest wzbogacony o szeroki wachlarz akcesoriów, które idealnie dopasowują radiotelefon do wymagań użytkownika.

 • Ukierunkowana łączność
  Dzięki czterem kanałom komunikacyjnym, CP040 daje możliwość nawiązywania łączności z całą załogą, bądź tylko z wybranym rozmówcą w celu omówienia konkretnego problemu.

Napisz opinię
Imię:


Twoja opinia: Uwaga: Nie używaj kodu HTML!

Ocena: Niezbyt dobry            Bardzo dobry

Wpisz kod z obrazka:

Radiotelefon Motorola CP040
Kliknij żeby powiększyć
Radiotelefon Motorola CP040
Kliknij żeby powiększyć